bannner fho bannner kopd bannner

O nas

Małe dzieci zachwycają i zadziwiają każdego człowieka. W naszym przypadku było podobnie. Kochamy je i podziwiamy. Idąc tropem naszych zainteresowań postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym dzieci, Państwa dzieci poczują się jak w drugim domu. Miejsce, w którym będą się rozwijać, w którym będą szczęśliwe.

Naszym celem jest zapewnienie wszechstronnego, bezpiecznego i radosnego rozwoju wszystkim wychowankom przy uwzględnieniu ich indywidualnych upodobań oraz zdolności. A wszystko to w klimacie wzajemnego szacunku i zaufania.

W naszym Przedszkolu:

  • wspieramy działania wychowawcze i edukacyjne rodziców
  • zapewniamy dzieciom bezpieczeństwo
  • tworzymy odpowiednie warunki do indywidualnego rozwoju dziecka oraz jego potencjalnych możliwości
  • dbamy aby ów rozwój był harmonijny, poprzez stymulowanie wszystkich sfer jego osobowości
  • sprzyjamy podejmowaniu przez dzieci zarówno działań twórczych, jak i osiąganiu praktycznych umiejętności
  • respektujemy fakt, że dziecko jest indywidualnością a tym samym ma prawo rozwijać się we właściwym dla siebie tempie.

Nasza Kadra

Właściciel i manager Przedszkola, absolwentka SGGW, dietetyk, dba o prawidłowe żywienie dzieci w placówce. Prywatnie, jako mama dwójki dzieci, odnajduje satysfakcję i spełnienie w pracy z dziećmi.

„Przede wszystkim należy uczyć dziecko patrzeć, rozumować i kochać, dopiero potem uczy się je czytać; należy nauczyć młodzieńca chcieć i móc działać, a nie tylko wiele wiedzieć i umieć.” – Janusz Korczak

Dyrektor zarządzający – Absolwentka Akademii Świętokrzyskiej na kierunkach Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna oraz Zarządzanie i Marketing. Z chęci posiadania większego wpływu na edukację i wychowanie Dzieci, wzbogaciła swoje kwalifikacje o kursy, szkolenia oraz Studia Podyplomowe z zakresu Polityki i Zarządzania Oświatą na Uniwersytecie Warszawskim.

Praca dla Dzieci to moja pasja, przyjemność i potrzeba. Od ponad trzech lat mam również porównanie pomiędzy postrzeganiem pedagoga a postrzeganiem Rodzica i uważam, że Rodzicowi jest znacznie trudniej 😉 Czas spędzony z własną córką pokazuje mi jak wiele uważności trzeba by wyjść naprzeciw potrzebom Dzieci i pomóc im rozwinąć skrzydła.

Wicedyrektor ds.Pedagicznych, nauczyciel języka angielskiego – absolwentka Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Kielcach na kierunku Pedagogika, jak również absolwentka Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie na kierunku Metodyka nauczania języka angielskiego oraz studiów podyplomowych Organizacja i Zarządzanie Oświatą. Uczestniczka licznych kursów doskonalenia zawodowego. Prywatnie pasjonatka podróży, wspinaczki oraz turystyki górskiej.

„Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem” – Konfucjusz

Nauczycielka wychowania przedszkolnego. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Ukończyła filologię polską (specjalność nauczycielska z oligofrenopedagogiką) oraz pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną. Pasjonatka literatury oraz pływania. Praca z dziećmi daje jej ogromną radość i satysfakcję. U dzieci najbardziej ceni sobie spontaniczność, szczerość i pomysłowość.

„Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.” – Phil Bosmans

Nauczycielka wychowania przedszkolnego i pedagog specjalny. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie. Ukończyła Kurs Wczesnej Edukacji Montessori zorganizowany przez Polski Instytut Montessori w Warszawie uzyskując tytuł: Nauczyciela Montessori. Obecnie studentka Uniwersytetu Ludowego Rzemiosła Artystycznego na kierunku rękodzieło artystyczne. Prywatnie wielbicielka górskich i rowerowych wycieczek. Uwielbia obserwować jak dzieci każdego dnia na nowo odkrywają świat i w swój sposób, często zaskakujący dla dorosłych interpretują rzeczywistość.
Magister pedagogiki resocjalizacyjnej w Wyższej Szkole Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z pedagogiką M. Montessori. Nauczyciel kontraktowy z 5 letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Swoje kwalifikacje zawodowe podniosła na kursach oraz szkoleniach t.j. „Terapia ręki i stopy”, „Animator zabaw dziecięcych”, „Jak współpracować z rodzicami” i wielu innych.

Praca z dziećmi daje mi wiele radości i zadowolenia ponieważ robię to co lubię. Staram się, aby każdy dzień w przedszkolu był pełen różnorodnych zabaw i ciekawych zajęć. Jestem osobą ciepłą, otwartą, komunikatywną, z głową pełną ciekawych pomysłów i uśmiechem na twarzy.

Logopeda, glottodydaktyk
Absolwentka kierunku Logopedia Ogólna i Kliniczna prowadzonego przez Uniwersytet Warszawski i Warszawski Uniwersytet Medyczny.
Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyła w specjalistycznych poradniach psychologiczno-pedagogicznych, przedszkolach, szkołach podstawowych, fundacjach na rzecz dzieci, oddziałach neurologii i otolaryngologii w warszawskich szpitalach.

Czuwa nad prawidłowym rozwojem mowy i zachowań komunikacyjnych u dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Terapię logopedyczną prowadzi wykorzystując elementy logorytmiki i integracji sensorycznej. Kreatywność, energia i wspaniała zabawa to nieodłączne elementy zajęć prowadzonych przez Panią Patrycję

Jestem psychologiem, terapeutą oraz pedagogiem specjalnym. Od piętnastu lat pracuję z dziećmi wspomagając ich rozwój i kreatywność a także pomagam im, odnaleźć się w trudnych dla nich sytuacjach. Bardzo dużą uwagę zwracam na budowanie w dziecku poczucie własnej wartości i wiary w swoje siły, gdyż te cecha w przyszłości pozwolą mu stać się godnym zaufania i pewnym swoich możliwości dorosłym człowiekiem. W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etycznym Psychologa.
Instruktor tańca – Swoja przygodę z tańcem rozpoczął w 1992 roku. Występował w wielu turniejach oraz pokazach tańca. Po zakończeniu kariery turniejowej zajął się nauczaniem innych i od 2004 roku jest instruktorem. Uczy tańca w wielu przedszkolach, szkołach, domach kultury i klubach tańca. Najmłodsze dzieci w wieku przedszkolnym uczą się poczucia rytmu, układów tanecznych, kształtują ogólną motorykę a przede wszystkim dobrze się bawią! 🙂
Ukończył kierunek fizjoterapia na Wydziale Nauk Medycznych. Współzałożyciel firmy „FRU” Fabryka Radosnych Uśmiechów która powstała dla dzieci i z myślą o dzieciach. Miłośnik sportu i aktywnego trybu życia, który swoją pasją zaraża najmłodszych podczas swoich zajęć. Prowadzi gimnastykę ogólnorozwojową, korekcyjną oraz zabawy sportowe. Jako animator organizuje imprezy i eventy dla dzieci wcielając się w bajkowe postacie. Zajęcia z Panem Piotrkiem to ciekawe podróże, sportowe szaleństwo i aktywna przygoda.
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku (spec. malarstwo ze ścieżką pedagogiczną). Nauczycielka wychowania plastycznego oraz doświadczona instruktorka prowadząca liczne warsztaty plastyczne w warszawskich szkołach i przedszkolach.
Ukończyła Szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich w Warszawie z dyplomem aktora, Historię Sztuki na UKSW oraz Studium Pedagogizacji przy UKSW. Od 2008 roku pracuje z dziećmi jako instruktor teatralny. Prowadzi zajęcia w wielu uznanych placówkach warszawskich.

Nie wyobrażam sobie pracy innej, niż z dziećmi. Wiedza i pasja, którą przekazuję Małym Aktorom w formie zabawy, wraca do mnie z podwójną mocą dzięki pomysłowości uczniów, co pozwala na doskonałą podróż w głąb świata teatru.

Studentka pedagogiki praktycznej na Akademii im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Swoje kwalifikacje podniosła na kursach „Terapia ręki i stopy” oraz „Jak współpracować z rodzicami?”.

Praca w przedszkolu jest moim spełnionym marzeniem! Uwielbiam sprawiać dzieciom radość, ponieważ ich uśmiech jest najpiękniejszą rzeczą jaką w życiu widziałam.

Nauczyciel rytmiki – Artysta, muzyk instrumentalista, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku.
Działalność pedagogiczną rozpoczynał w szkole muzycznej I-go stopnia oraz w Łódzkim Towarzystwie Muzycznym im. St. Moniuszki, gdzie był współautorem wielu audycji dla przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów. Swoje ambicje realizował też w kilku formacjach muzycznych, teatrach i orkiestrach.

Obecnie, oprócz działalności pedagogicznej w mazowieckich placówkach przedszkolnych, współpracuje z Elżbietą Adamiak, Antonim Murackim, Orkiestrą Moralnego Niepokoju, zespołem AllRounders i teatrami łódzkimi.

„Praca z najmłodszymi to niewątpliwa przyjemność! Będzie mi bardzo miło, gdy niektóre elementy naszych muzycznych spotkań przenikną za pośrednictwem dzieci do Państwa domów i wzbogacą tym samym spędzany z nimi czas.”