bannner fho bannner kopd bannner

Aktualności

O’TEATR „Bajka o królewnie Marysi i lodowej górze” – 30.01.2020, godz.11:00

oteatr

Przedstawienie uczące dzieci dlaczego nie warto postępować egoistyczne i jak wiele warte są przyjaźń, miłość czy bycie wrażliwym na drugiego człowieka.

Inscenizacja łączy plan żywy i plan lalkowy, obfituje w humorystyczny język Kornela Makuszyńskiego i korowód barwnych postaci. Jak w każdym spektaklu Grupy O!Teatr, także w tym, dzieci wciągane są w wydarzenia i zabawy.

TROPAMI BAZYLISZKA, CZYLI WYPRAWA ZA MURY STAREJ WARSZAWY – 14.01.2020

bazyliszek

Podobno w jednej z kamienic na Starym Mieście mieszkał Bazyliszek. Każdego, kto próbował zdobyć skarb, którego pilnował, zamieniał swoim wzrokiem w kamień. Stwora pokonało jego własne odbicie i oczywiście krawiec uzbrojony w lustro.

Kamienica z podobizną Bazyliszka, w której podobno mieszkał, istnienie do dziś i grupa Crocodiles ma ją w planach obejrzeć 🙂 Dzieci będą miały również okazję zobaczyć zabytkową szopkę w klasztorze przy ulicy Kapucyńskiej 4.

Pozostałe dwie grupy będą brały udział w zajęciach, w trakcie których poznają legendę o Bazyliszku oglądając teatr cieni.

Tego dnia grupa Crocodiles zaczyna śniadanie o 8:30. O godzinie 9:15 wychodzimy z przedszkola.

DZIEŃ GÓRNIKA – 4.12.2019

dziengornika

W środę 4. grudnia będziemy świętować w naszym przedszkolu Dzień Górnika.

Dzieci będą brały udział w grach i zabawach oraz przygotują prace plastyczne związane z tym świętem.

Bardzo prosimy, aby przedszkolaki były ubrane tego dnia na czarno.

TEATR I ZAJĘCIA TEATRALNE – Pażdziernik 2019

zajecia teatralne

Październik to dla nas także miesiąc teatru. Odwiedzi nas po raz pierwszy Teatr Pani Ewy Grzelak ze spektaklem KOLORINO i rozpoczynają się zajęcia teatralne z ciocią Weroniką. Teatr to magiczny świat wyobraźni, emocji i środków wyrazu. Uwielbiamy go!